Notyfikacja E-mail / SMS o nowych zadaniach

Moduł systemu Aretics T7
Notyfikacja E-mail
Plugin umożliwia automatyczne powiadamianie o zadaniach na za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Przy utworzeniu zadania oraz zmianie odpowiedzialnego, do osoby odpowiedzialnej lub do wszystkich odpowiedzialnych z grupy (jeżeli to grupa jest odpowiedzialna za zadanie) wysyłana jest wiadomość e-mail.
Jest to moduł serwerowy co oznacza, że na serwerze Windows z dostępem do bazy danych systemu Aretics należy uruchomić usługę Aretics T7.Server i skonfigurować na niej moduł do notyfikacji (jeśli macie Państwo oddzielny serwer dedykowany dla bazy danych systemu Aretics to najlepiej jak będzie to właśnie ten serwer).
Do poprawnego działania notyfikacji e-mail w konfiguracji modułu należy podać dane konta SMTP, które ma być użyte do wysyłania powiadomień e-mail. Ważne jest aby serwer SMTP, który będzie użyty był osiągalny z poziomu serwera, na którym będzie działał Moduł serwerowy Aretics T7.
Standardowo tytuł generowanej wiadomości e-mail zawiera priorytet zadania oraz nazwę obiektu na którym jest zadanie. Treść wiadomości e-mail zawiera opis zadania. Zarówno treść e-maila jak i sytuacje w których e-maile będą wysyłane możemy dopasować do wymagań klienta.
W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt.